Обавештење Катедре за епидемиологију

Настава из Епидемиологије инфективних болести почиње 25. новембра 2019. године.

Методска јединица Векторске заразне болести (прва недеља наставе) биће отворена на сајту reticuluma у периоду од 25-29. новембра 2019. године. Сви студенти 4. године који треба да похађају наведену методску јединицу су већ додати на курс. Методској јединици Епидемиолошке карактеристике векторских заразних болести на сајту ретицулума, студенти приступају/пријављују се (логују се), помоћу корисничког имена и ширфе коју користе за е-студент налоге (за све техничке проблеме обратити се асист. др Вуку Марушићу у што краћем року).

Следеће четири недеље наставе почев од 2. децембра одржаваће се у вежбаоницама Института за епидемиологију са почетком у 15часова и то:

• Уторком: II и IV група
  • Средом: I, III и V група.

Колоквијум ће се одржати у петој (последњој) недељи наставе, после вежби, и то: у уторак 24. децембра (II и IV група) и у среду. 25. децембра (I, III и V група) 2019. године.

Катедра епидемиологије